Svatební den Báry a Romana

.. krásná, pohodová, milá, přátelská a pořádně naplněná láskou a smíchem po celý den – to jsou první slova co se mi hned v hlavě vybaví, když bych měl popsat nádhernou svatbu Báry a Romana ..

Poznal jsem tento pár na předsvatební schůzce a potěšilo mě, že máme s Katkou před sebou další  zamilovanou dvojici, která nás přizvala na svůj životní den. Bára s takovou nevinnou hrdostí horlivě popisovala svou představu a spokojený Roman se souhlasným úsměvem na tváři seděl po jejím boku a držel jí za ruku, opatroval a zároveň si i hlídal svůj prostor nám sám něco říct a podělit se dílem své nedočkavosti ohledně svatebních příprav.

A tento milý dojem z Báry a Romana na nás opět dolehl, tentokrát už ve svatební den, hned od ranních příprav nevěsty, kde si celá rodina vzájemně pomáhala, radovala se a současně i se zdravou dávkou nervozity vytvářela skvělou atmosféru a roztomilou pohodu.

Když se objevil před domem ženich, Roman v doprovodu rodičů, bylo znát na Báře, že se jí začínají rodit upřímné slzičky štěstí z velikého očekávání jenž bylo už na prahu dne.. Bylo to opravdu dojemné uvítání ženicha, kde se nejen Bára  rozplakala štěstím, ale i poctivě ostatní blízcí při děkování za výchovu a požehnání..

  ..To vše jsou možná pro někoho jen takové drobnosti, které automaticky snad patří ke každé svatbě, avšak není okamžiku, když jsem svědkem těchto chvil s tak upřímnou láskou, citem, pokorou k rodině a čistou touhou po radosti pro druhého, abych si nepřiznal jak jsem vděčný za možnost být u toho s vámi a svým způsobem vám tyto prožitky nasbírat na památku..

..Pojďte nahlédnout na další pěknou svatbu krásné Báry a sympaťáka Romana..

..Bára byla v péči těch nejlepších rukou vizážistky Verči  a kadeřničky Petry, obě dokázaly podpořit i svou osobní pohodou nevěstu a mimochodem bylo moc fajn je vidět znovu a dokonce Verču i se svou princeznou a maminkou.. ..tak ještě poslední úpravy s maminčinou pomocí a k tomu patří samozřejmě alespoň jedna společná fotečka..  ..vysmátej a pohodovej Roman ..  ..tak kytičky předány, poděkování rodičům taktéž a šup jedeme už k oltáři.. ..obřad byl v pěkném kostele Nanebevzetí Panny Marie v Soběchlebích.. ..svědci „svědkyně“ svědčily přesvědčivě a kdykoliv to dosvědčí, že jim to také oběma moc spolu svědčí.. ..jojo Romane, hned po novomanželském slibu tě kamarádi pořádně otestovali zda jsi ten správný muž  ....nejen pořádným závažím..  ..ale i jak si umíš poradit se sekyrou....no ale Bára nebyla o nic ochuzena, taky musela prokázat, že se umí postarat o svého muže.. ..skupinovou fotku máme za sebou a hurááá k hostině do příjemné restaurace v Horní Moštěnici “ U Kapličky“.. ..sestřička se postarala o řádné říznutí s talířkem o zem  .. ..a pak Roman přenesl svou manželku přes práh.. ..o svatební výzdobu se osobně postarala svatební agent Katka Klakurková.. ..a pěknými proslovy s přípitkem se zahájila hostina.. ..po výborném obědě jsme pak odjeli do holešovských zahrad s nevěstou a ženichem vyfotit pár novomanželských portrétních fotek s fajn doprovodem.. ..moc šikovný pár – spokojená, šťastná Bára a hrdý Roman.. ..a dnešní doprovodný team se taky nestyděl před objektivem, tady je zrovna sestřička se svým milým a následně mým dalším světlušákem  .. ..holky se nezapřou, že jsou jedna krev.. ..jasně i se svědkyněmi se musí udělat nějaký snímeček.. ..a že má Majda pořádně uděláno pro legraci , hned dokázala.. ..no byla to jízda to focení – čas nám přímo mizel před očima a ač sluníčko hřálo, díky spousty srandiček byla skvělá nálada po celou dobu.. ..když jsme přijeli zpět na hostinu, hned se holky ujaly doprovodného programu.. ..zakrojil se slavnostně dort.. ..otestovala se hned manželská oddanost – Roman ani netušil jak vlastně strašně moc chce roznášet dorty..  ..a všichni se bavili, hodovali , tančili, jedli a pili.. ..nebo chystali možné zásnuby.. ..o hudební pohodu se postarala kapela Re-bell.. ..bylo nádherně a moc fajn, lidi se smáli, radovali, tančili a vykládali – myslím, že to byla velmi vydařená svatba jak má správná svatba být – s láskou a od srdíčka ! ..

_

..tady je ještě s některými fotografiemi a melodií krátký promoklip..

_

„..Mějte se krásně Báro a Romane, přejeme Vám hodně štěstí, klidu, zdraví a

brzy taky toho malinkého rodinného štěstíčka ať Vám výjde ..“

 

s pozdravem

Katka & Jindřich

_

_