Partneři

MFlowers

 

 

 

_____________________________________________________________________________________

René Matuška

reneZa kamerou, video střihem, produkcí a režií  poznáte pohodového člověka s věčným klidem a úsměvem, který se dostal poprvé k natáčení svatebního videa svým známým někde kolem roku 1997.

Jako většinu z nás, jej pohltila tato vášeň z možností zachytit emoce a atmosféru, a proto s kamerou v ruce a večery strávených nad střihem, se začal čím dál tím víc věnovat tomuto oboru.

Má za sebou různá sportovní videa pro organizace či jednotlivce, a k dokumentaci těchto žánrů neměl daleko..už tím, že úspěšně vede klub bojových umění Hirotakeko. Tehdy začal tvořit i tzv. „videokroniky karate“.  Rokem 2010 se vrátil k oblíbenému tématu svateb či filmování „rande“ dvou zamilovaných lidí, nově vybaven už technikou HD a tím i dalšími možnostmi postprodukce.

Jak sám píše o své práci –..Pořizovat záběry kamerou je docela umění. Aby finální snímek byl zajímavý a nenutil diváka sledovat pouze to co chce vidět momentálně kameraman je můj cíl. Je spousta návodů a osnov jak pořídit ucelený projekt, ale důležitý i cit a předvídavost situace. Třeba u malých dětí, natočím spousty materiálu a je těžké vybrat jen ty nejlepší, protože všechny momenty vystihují čistotu a radost těch tvářiček..

 Kompletní prezentace Renkovi práce najdete zde:

https://renematuska.cz

    _____________________________________________________________________________________
_

Studio LOOK – Expert for Beauty

Report_Wedding Day Cafe Central s Rájem 014Lenka je profík každým coulem ve svém oboru a navíc s notnou dávkou neskutečné životní energie 🙂

Ať už půjde o drobné proměny jedné dámy v soukromí nebo o velký komerční projekt se spoustou lidí a zodpovědností, volbou této charismatické kolegyně získáte jedině vítězství na obou stranách a mimo jiné i jistotu zkušené time-managerky s průběhem celé samotné akce.

  Stěžejní činností pro ní je kosmetika a poradenství, makeup umělecké líčení , společenské vizáže a choreografie.  Výčtem Lenčiných zájmů a předností by jsme popsali minimálně ještě další dvě stránky a pořád by bylo co dodat. Faktem je, že má prstíky snad všude..ať už jde o přípravy modelek, choreografií, soutěží Missek, různých módních přehlídek a další řadě promo akcí ve veřejno-společenských směrech , všeho dění kolem profi focení…atd

  Věřím ,že pokud se Vám podaří urvat si její čas , získáte  kvalitní servis, zodpovědný přístup, kreativní podporu, pomocníka rádce i kolegu, zažijete i příjemnou atmosféru její společnosti a pootevře vám i váš pohled na cokoli.

studio_look 2015

_____________________________________________________________________________________

Aranže, stylistka, koordinátorka a má asistentka..

katkaKatka je další mladá paní našeho výtvarného týmu ( i mého v životě.. 🙂 ), kterou nenechají ruce v klidu, když někde zahlédne v interiéru restaurací či podobných veřejných míst něco co k sobě neladí nebo přímo nepatří.. Má silný vztah k dekorování prostředí kolem nás, vkusném a zajímavém zkrášlování nevšedními věcmi kolikrát vlastnoručně zhotovenými.

Jako každá žena miluje květiny, duhové barvy přírody a o to víc, když dostane prostor od zákazníka nově zaranžovat jeho podnik za pomocí kombinací květin,  zajímavě nápaditých vazeb a spoustou jiných detailů, pak je úžasné sledovat obdivujícně přihlížející lidi kolem ..

Navíc z letité praxe v gastro oboru, si hravě poradí se samotnou přípravou a organizací rautů, svatebních hostin , firemních večírků či jiných oslav a ceremonií. A zároveň umí přirozeně přidat ruku k dílu nejen ve chvíli své vlastní parkety , ale i v týmové spolupráci téměř beze slova intuitivně  je tam a s tím, co je zrovna potřeba.

Mnohokrát se spontánně stala „pravou rukou“ nevěstě a její osobní podporou po celý den, navíc Renkovi a mně zdatnou pomocnicí s osvětlovací technikou, bystrým okem dohlížejícím na vše důležité, co my chlapi někdy nevidíme.. 🙂

_

_____________________________________________________________________________________ 

Svatební salóny, svatby na klíč, koordinace..

katkaPřerovský svatební salón Katky Klakurkové  – www.svatebniagent.cz

a_

veronikajuliana_

_

_

_

_

Olomoucká svatební agentura Veroniky Matouškové – www.ssvatba.cz

_

_

_

_

_

_

_
mischa Kroměřížský svatební salón Staňky a Blanky Červenákové – www.svatbysjulianou.cz

_

_

_

_

_

_

Vyškovský svatební salón Míši Rájové – www.svatebniraj.cz

_____________________________________________________________________________________

Svatební tance..

K tradičním a velmi oblíbeným svatebním zvykům patří samozřejmě i první tanec novomanželů. První manželský tanec by měl být věnován pouze ženichovi a nevěstě, kdy svatebčané obvykle vytvoří kolem tančících novomanželů kruh. Poté následuje tanec s rodiči a následně volná zábava a tanec s nevěstou a ženichem.

Pro tuto jedinečnou příležitost Vám pomůžeme s výběrem hudby, tvorbou hudebního mixu na míru, volbou daného tance, sestavením a nácvikem svatební choreografie a její procvičení.
Chcete překvapit bláznivou svatební show, okouzlit svatební hosty a předvést jim krásný romantický tanec nebo si jen zopakovat pár kroků a pohybů pod vedením profesionálního lektora? Jsme tu pro Vás..www.svatebni-tanec.eu
_
  
_
    _____________________________________________________________________________________ 

Pro lepší pocit a figuru..

S čím vám mohu pomoci

Na první schůzce probereme vaše cíle, přání, časové možnosti, stravovací návyky a zdravotní aspekty.

  • individuální tréninkové plány
  • domácí tréninkové cvičení
  • začátečníkům pomohu odbourat obavy z prvních návštěv fitness centra
  • úpravu stravovacích návyků
  • cvičení před porodem/těhuplány/po porodu
  • přípravu na kategorii Bikini fitness: tréninky/strava/finální příprava před závody:

pózování, natírání, líčení

více na stránkách www.andrenavratilova.cz

_

  _____________________________________________________________________________________ 

Muzikanti..

12628382_1020593961297066_2644048464705279407_o

Radim Černý – zkušený popový kytarista a zpěvák s velikým repertoárem skvělých písní a sympatickým vystupováním Vám určitě navodí správnou atmosféru na svatební párty či jiné společenské události.

_

_

_

_

_

_

_