Adélka

..je přímo magické vnímat plynoucí čas kolem nás, osudy nadšených mladých lidí vydávající se novou společnou cestou životem – tiše a pokorně pod rouškou fotografa být v jeden okamžik svědkem novomanželského slibu, napříště romantické zimní procházce stejné dvojice avšak už v „očekávání“ a dnes téměř se slzou na krajíčku tak blízko jejich největšímu životnímu štěstí už v pohodlí nového domova, teprve s pár dny zapsanými v knize osudu a hrdě se seznámit s nádhernou slečnou jménem Adélka..

..to byla ještě Lenka v porodnici a Jirka se mnou už domlouval co a jak, že by moc rádi co nejdřív po návratu domů  pár fotek jejich Adélky – samozřejmě jsme s Katkou už byli přímo nedočkaví poznat tuto malou slečnu a přivítat ji také na tomto světě.. ..Lenka nakrmila malou a Katka si jí hned půjčila do náruče a už už se uspávalo – a nebyly samy co se chystaly si na chviličku po jídle „dáchnout“ … 🙂 ..Jirka vzorně usnul jako první, ale měl smůlu, pelíšek byl akorát pro Adélku.. ..dnešní modelka Adélka byla vzorná a moooc hodňoučká 🙂 .. ..a zvědavá taky samozřejmě 🙂 ..
..když zrovna Adélka neodpočívala, tak vše kolem tiše pozorovala a její maminka Lenka si spokojeně užívala každé chvíle, kdy Katka byla při focení vlastně takovou tou „chůvou na hlídání“ .. ..Lenka nám prozradila na Adélku jak při usínání se ráda drží za ruku a netrvalo dlouho a sama nám to předvedla..
..a Lenka jako správná maminka se přitulila taky k Adélce na fotku pro památku.. ..to by nebyl táta Jirka, aby mu něco neušlo a navíc jsme aspoň tak získali důkaz po vášnivé debatě jak to bývá u každého miminka – na koho je právě teď Adélka podobná..

..bylo to moc příjemné, pohodové a milé odpoledne u Ježečků doma s jejich princeznou – Adélka nás nechala udělat pár snímků pro Vás na památku a my mohli být znovu s vámi oběma Leni a Jirko !..

_

Díky za to a přejeme Vám rodinko hodně štěstí a zdraví !

s pozdravem

Katka & Jindřich

_