Vašík

_

_

..tak konečně se Katka dočkala po nelehkých 9-ti měsících s bříškem a už má své štístko malinký na tomto světě – jmenuje se  Vašík a je to kluk jak se patří plný síly, zdraví a s nádherně zvědavým pohledem na vše co je kolem něj..

  A aby měl Vašík pěknou vzpomínku na své první týdny života, tak mě pozvala Katka v jedno dopoledne do svého nového domečku a i já měl tak možnost se seznámit s vysmátým šikulou, který mi dovolil stát se na chvíli jeho kamarádem a společně jsme pak mohli udělat pár snímků Vašíka a jeho maminky v klidu a pohodlí jejich domova..

..Vašík si prvně řekl, že se mu chce spát, ale potřeboval trošku pomoc od mámy a hlavně cítit jí na blízku co to nejvíc jde, takže jsme si nachystali mini kulisu na focení s naprosto luxusním pohodlím na spaní pro Vašíka.. ..netrvalo dlouho a spokojeně usnul..  ..Katka si k němu lehla a Vašík se podvědomě víc přitulil, chytil si mámu za ruku a tiše oddychoval zdravým spánkem.. ..spokojená mamina.. ..jakmile se probudil a samozřejmě něco málo „zakousnul k jídlu“ už mu přiletěla na hlavu čepička a dal nám najevo, že jednu – maximálně tři fotky jo, ale to je vše mládeži hele, jasný?.. ..a pak na nás otevřel ty svý kukadla 🙂 .. ..možná chtěl říct “ a co máma? já chci taky s ní fotku „.. ..sluší jim to 🙂 ..

..no musel se taky pochlubit, že má silný plíce a umí se ozvat :-)..

..moc dobře si vzpomínám a od srdce rád, jak mi tenkrát poprvé v porodnici dali hned po narození jako prvnímu do rukou našeho syna  a sestřička mě hnala „táto jdeme umýt, vážit a měřit“ – byl to nepopsatelný zážitek,  taktéž i samotná přítomnost u celého porodu, vím, že tato zkušenost mi dala ještě silnější pouto k mým dětem a náležitou chlapskou (ješitnou) hrdost – vždyť  první kdo měl v náruči naše syny jsem byl já, táta a pak teprve máma 🙂  – chci tím říct, že možná právě proto trošku víc rozumím tomu nejvzácnějšímu – mateřskému poutu, té neskonalé lásce mámy k dítěti a té nejpřirozenější radosti z každého nového pokroku ve vývoji dítěte – proto každé takové další focení osobně hodně prožívám a snažím se najít tu vaši společnou nit k vašemu klubíčku budoucích vzpomínek..

  _

..a tady ještě promo klip z těchto fotografií s hudbou..

_
_

„..Přeji Vám rodinko hodně štěstí, zdraví, lásky a ať si máte

možnost naplno užívat společně každou minutu v životě  

co to jen půjde..“

_

s pozdravem

Jindřich

_