Svatební den Pavlíny a Michala

[google-translator]

   Každá svatba je nádherná.. každá má krásnou nevěstu, sympatického ženicha a den zaplněný spoustou příjemných emocí.. Přesto všechno se potkáme s životními okamžiky, které jsou naprosto ojedinělé.. tak výjimečné a osobní, že s lehkou nevinností předběhnou předešlé vše krásné.

    Svatba Pavlíny a Michala je pro nás jednou z takových, co vystoupají až na pomyslný Olymp zážitků.

 

   Začalo to už tím, když zazvonil telefon, v něm nadšený a horlivý hlas Michala, který nakonec sám pyšně oznámil, že se budou s Pavlou brát a moc rádi by chtěli nafotit svůj den. Následovalo osobní setkání s tímto charismatickým párem mladých lidí, probralo se vše co si představují a už v ten den bylo jasné, že svou svatbu si prožijí absolutně naplno a dají do něj celé své srdce.

   Byli plní radosti, štěstí a pohody. V každou chvíli byla ve vzduchu nějaká jejich veselá lumpárna a o to víc se jim rozzářili oči plné vzájemné lásky.

  A nejspíš i ze samého nebe měli dáno do vínku své rozhodnutí za správné. Celý týden před svatbou počasí začalo zatahovat drápky podzimních vrtošivých nálad a na velký sobotní den novomanželů, se nádherně oteplilo, slunce zářilo celý den a nebeská modř se chlubila svými barvami naplno. Prostě vše Pavlíně a Michalovi jen a jen přálo k jejich životnímu dni.

  Sešlo se spousta příjemných lidí, co se umí veselit a přidat svůj díl radosti do vínku atmosféry tohoto svátku. Poznali jsme tady mimo jiné i profesně velice kvalitní kolegy –  profesionálního kameramana, zkušenou kadeřnici a sice tichou, za to k plné spokojenosti schopnou vizážistku a další..

  Nechme už slov a pojďte se s námi vrátit do tohoto dne lásky prostřednictvím několika fotek Pavlíny a Michala. Tímto chceme upřímně poděkovat novomanželům za svěřenou důvěru k tomuto úkolu.

„Přejeme Vám Pavli a Michale hodně štěstí, lásky, zdraví  a pohody ve vašem nově společném životě!“

 

svatba Pavlína a Michal-01_www_marson_cz

svatba Pavlína a Michal-02_www_marson_cz

svatba Pavlína a Michal-03_www_marson_cz

svatba Pavlína a Michal-04_www_marson_cz

svatba Pavlína a Michal-05_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-06_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-07_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-08_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-09_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-10_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-11_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-12_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-13_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-14_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-15_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-16_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-17_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-18_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-19_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-20_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-21_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-22_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-23_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-24_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-25_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-26_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-27_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-28_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-29_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-30_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-31_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-32_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-33_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-35_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-36_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-37_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-38_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-39_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-40_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-41_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-42_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-43_www_marson_czsvatba Pavlína a Michal-44_www_marson_cz_