Svatební fotoreportáž z Vašeho životního dne..

[google-translator]

SVATEBNÍ   FOTOGRAFIE –  fotoreportáž jednoho z Vašich nejdůležitějších dní v životě, plného krásných vzpomínek a nezapomenutelných okamžiků, kde jste se rozhodli vykročit na společnou cestu jedním směrem s člověkem Vám nejbližším.. Skrze hledáček fotoaparátu zaznamenám Váš příběh z tohoto dne, ať už půjde o skromnou a nenáročnou svatbu či o celodenní velkolepou svatební oslavu naplněnou bohatým a pestrým programem, spoustou hostů, přátel a blízké rodiny.

Po vzájemné spolupráci na minulých akcích, mám pro Vás i  doporučení na kvalitní servis kolegyněk vizážistek, kadeřnic, kosmetiček, manikérek a dalších služeb, už jen pro usnadnění vašich nelehkých svatebních příprav.

Osvědčuje se čím dál tím více tzv. „Rande“, kde si před samotnou svatbou odzkoušíte pózování v páru vás dvou před objektivem a pak při prohlížení těchto fotografií si vzájemně perfektně naplánujeme samotný průběh focení svatebního dne. Některé slečny Nevěsty  dokonce spojují toto „Rande focení“  zároveň s aranžovanou sólo fotografií ve svatebních šatech  ve stylu fashion (vyzkouší si přitom účes, líčení atd..) a vzniká tak  i luxusní portrét do vašeho alba.

 Budu se těšit na spolupráci s Vámi a přeji Vám hodně štěstí a lásky