Rande Jany a Craiga

BLOG - Date of Jana & Craig 000

  ..it was first April morning, the sun changed with shadows and with cold wind and I with my Kate were approaching to Kroměříž for future bride and groom – for their „date“ shooting in a nice city..

We wrote with Jana only in the meantime and gradually she disclosed me wedding images and something about herself and her fiancé Craig. They both live in the country which is said to be the greenest island of the world and they are arriving to tell their “ yes“ in a beautiful space of the Rotunda of Flower garden in Kroměříž at the turn of summer in the Czech Republic.

So I was very really pleased about today’s  meeting with this pair in love, when we managed first common shooting during the walking through the center of the city and we had a fine appointment over good coffee in the pleasant café.

  I got to know next charming enthusiasm of two young people before the wedding – so how Jana was looking at Craig with constantly beaming smile – when she told what they would prepare for a wedding day and what wish they would have – so how Craig is a very likeable and nice young man – he is proud of his future wife Jana – how he participated in the shooting during a few moments with a big ration of romantic and without scruple and so they enjoyed  walking together in the embrace of the arms..

Even for me personally it was very inspiring – for example – when Craig began to talk about the beauties of Scottish landscape, how his home is a strong bond for him – a while later he continued proudly with talking that not only he as a groom, but also all his close relatives would be dressed in traditional Scottish kilts at the altar too and they wanted to variegate all wedding by decorations to point out deep family roots.

..I am looking forward to their wedding day, but today – meanwhile – let’s look at a „date“ shooting Jana & Craig in Kroměříž city..

————————————————————————————

..Bylo první páteční aprílové ráno, slunce se střídalo s mraky a chladným větrem jako o závod a my se blížili s Katkou do Kroměříže za budoucí nevěstou a ženichem na jejich „Rande“ focení v krásném městě Kroměříži..

S Janou jsme si zatím jen psali a postupně mi tak prozrazovala své svatební představy a malinko i něco o sobě a Craigovi – jejím snoubencem. Oba žijí v zemi o níž se říká, že je nejzelenější ostrov na světě a tady do čech na přelomu léta se začátkem podzimu si přiletí říct své „Ano“ v nádherných prostorách Rotundy květné zahrady v Kroměříži – takže jsem se skutečně moc těšil na dnešní osobní setkání s touto zamilovanou dvojící, kdy jsme zvládli první společné focení na procházce centrem města a  taky i fajn schůzku u dobré kávy v příjemné kavárně.

Poznal jsem další okouzlující nadšení mladých lidí před svatbou, to jak Jana neustále se zářícím úsměvěm hleděla na Craiga, když vyprávěla co chystají na svatební den a co mají za přání, to jak Craig je velmi sympatický a milý mladík, pyšný na svou budoucí ženu Janu, jak se běhěm pár okamžiků bez zábran a s velkou dávkou romantiky účastnil focení a společně tak s Janou si vychutnali procházku ve společném objetí a náručí..

Bylo to i pro mne osobně hodně inspirující – například, když Craig začal vyprávět o krásách skotské krajiny, jak je pro něj jeho domovina silným poutem, chvíli na to hrdě pokračoval s vyprávěním jak nejen on jako ženich, ale i jeho blízcí budou oblečeni v dobových skotských kiltech u oltáře a chtějí tak celou svatbu zpestřit aranžemi poukazujících na hluboké rodinné kořeny.

..Moc se těším na jejich svatební den, dnes ale prozatím se pojďte podívat na „Rande“ focení Jany a Craiga v Korměříži..

BLOG - Date of Jana & Craig 001..naše procházka začala přímo na náměstí a na chviličku jsme se zdrželi u kašny.. BLOG - Date of Jana & Craig 002 BLOG - Date of Jana & Craig 003..krásný pár, co říkáte? .. BLOG - Date of Jana & Craig 004..pak nás přilákala radnice s výhledem na celé náměstí.. BLOG - Date of Jana & Craig 005 BLOG - Date of Jana & Craig 006 BLOG - Date of Jana & Craig 007..v řadě podloubí domů lemujících střed města se probouzí dlouze očekávané jaro třeba přímo takovouto výzdobou venkovní zahrádky hotelu..  BLOG - Date of Jana & Craig 008..Jana neodolala blízko stojícímu historickému kolu s květinami..  BLOG - Date of Jana & Craig 009..ještě pár společných póz ve ztracené uličce.. BLOG - Date of Jana & Craig 010 BLOG - Date of Jana & Craig 012..na moderní selfii taky došlo – ..fotím já a oba předstírají nataženými rukami, že sami drží foťák a cvakají..  BLOG - Date of Jana & Craig 013..bylo celkem fajn počasí, avšak představa teplé kávy v pěkném prostředí byla opravdu už lákavá.. BLOG - Date of Jana & Craig 014.. byli jsme pozváni Janou a Craigem poobědvat s nimi společně a chvíli si i povykládat něco o sobě vzájemně.. BLOG - Date of Jana & Craig 015..čas utíkal a my se museli rozloučit – bylo to moc příjemné dopoledne s fajn pohodovými lidmi plných lásky a radosti z přicházejícího životního dne jejich svatby..

_

„..Přejeme Vám oběma hodně štěstí a klidu se svatebními přípravami, opatrujte dál

vaši lásku a upřímně – těšíme se na Vás v září..“

_

_