Rande Frank & Jana

Blog Rande Frank & Jana 000a

Date of Jane & Frank

  ..Recently we first have met personally Jane & Frank at the shooting „Date“ in Hranice before their wedding next year. Frank just visited his loving girlfriend in Czechia for a few days and they found one free afternoon in their busy diary full of visits so that we could get to know better together and to say more details and ideas about shooting their wedding.

Just when we wrote formerly with Frank some information, it was seen familiar, he was a big laid-back and nice guy and properly fallen head over heels in love with Jane and how he was looking forward to her. And just in this afternoon interwoven with the sun my first impressions were confirmed – both of them shined by happiness and what horseplay they did..

  At once Jane understood with my wife Kate and they spoke long time not only about the weddding preparations, and I with Frank – we also had opportunity to „manly talk“ about cars, life and about all extremely important things for us, which ladies cannot understand.

It was a very fine afternoon and we almost couldn’t say good bye – it was still good temper to talk more together..

  I am very looking forward to meeting Jane & Frank again – who knows ? – maybe sooner some time before their wedding – as soon as we make a trip to Scotland or as far on their life day with big „D“ where we will help them as all wedteam to enrich wedding experience – René with the camera, Kate with the complete coordination of wedding and dresses, maybe Lenka with her magical paints for good visage too..

..anyway , let’s look at this couple in love walking in the park with the sun near above the ground and the pile of smiles and love.. 

_

————————————————————————————  

_

  Před nedávnem jsme se poprvé osobně setkali s Janou a Frankem na Rande focení v Hranicích před jejich plánovanou svatbou v příštím roce. Frank byl akorát na pár dní tady v čechách za svou láskou na návštěvě a našli si spolu i jedno volné odpoledne ve svém nabitém diáři návštěv , abychom se mohli vzájemně lépe poznat a říct si víc podrobností a konkrétních přání k focení svatby.

   Už když jsme si s Frankem psali dřív několik prvotních informací, tak bylo znát, že je veliký pohodář, sympaťák a správně zamilovaný až po uši do Jany a jak se moc na ní těší. A právě na tomto sluníčkem protkaném odpoledni se potvrdily mé první dojmy – spolu s Janou oba dva zářili štěstím a těch legrácek co vyváděli..

Jana si hned padla do oka s mou ženou Katkou a dlouho si vykládaly nejen o přípravách svatby a my tak měli s Frankem možnost si říct i ty „chlapský řeči“ kolem aut, života a všech ostatních nesmírně pro nás důležitých věcí, kterým ženy nerozumí..

Bylo to moc příjemné odpoledne a navečer jsme se skoro nedokázali rozloučit – pořád byla chuť si vykládat dál..

  Moc se těším na další chvíle, kdy se opět setkáme s Frankem a Janou – kdo ví ?..možná i dřív někdy před svatbou, jakmile si uděláme výlet do Skotska za Frankem nebo až v jejich životní den „D“,  kde  svými dovednostmi jim všichni pomůžeme jako téměř celý team obohatit  svatební zážitek – René za kamerou, Katka s kompletní koordinací svatby a šaty pro nevěstu, možná i Lenka s kouzelnými štětečky..

..Každopádně dnes se pojďme podívat na zamilovaný pár na procházce parkem se sluncem těsně nad zemí a s hromadou úsměvů a lásky..

Blog - Rande Frank & Jana 001 Blog - Rande Frank & Jana 002 Blog - Rande Frank & Jana 003 Blog - Rande Frank & Jana 004 Blog - Rande Frank & Jana 005 Blog - Rande Frank & Jana 006 Blog - Rande Frank & Jana 007 Blog - Rande Frank & Jana 008 Blog - Rande Frank & Jana 009 Blog - Rande Frank & Jana 010 Blog - Rande Frank & Jana 011 Blog - Rande Frank & Jana 012 Blog - Rande Frank & Jana 013 Blog - Rande Frank & Jana 014 Blog - Rande Frank & Jana 015 Blog - Rande Frank & Jana 016 Blog - Rande Frank & Jana 017 Blog - Rande Frank & Jana 018 Blog - Rande Frank & Jana 019 Blog - Rande Frank & Jana 020 Blog - Rande Frank & Jana 021 Blog - Rande Frank & Jana 022 Blog - Rande Frank & Jana 023 Blog - Rande Frank & Jana 024 Blog - Rande Frank & Jana 025 Blog - Rande Frank & Jana 026

_

„..Mějte se krásně Jani a Franku, přejeme Vám hodně štěstí, pohody a brzy naviděnou..“

_