O mně

Marson profile JM

..Vzpomínám si, když jsem byl malý kluk na chvíle s dědečkem jak nosil na krku záhadnou krabičku s kulatými sklíčky ve předu a při procházce se pořád do ní díval, zastavil se, sklonil se ke mně blíž a pak mi řekl ..řekni sýr..

Uběhlo už několik let a je sobotní ráno s vůní svatebního nadšení sálající z domu přes vaše okno ven a právě vcházím do dveří k vám a koukám do záhadné krabičky na krku teď já – jsem svatební fotograf..

Úplně mě toto nahlížení do magického světa skrze hledáček pohltilo – jsem fotograf celým tělem a duší, miluji kouzlo okamžiku a nálady světla a nejvíc mě fascinuje focení svateb – je to nádherný den proměn krásných dívek v princezny v bílých šatech a voňavých pugetů skvostných kytic, je to den plný těch nejčistějších emocí lásky, štěstí, radosti blízkých a pokaždé s příslibem jiného dobrodružství..

..Prožijeme ten nejkrásnější den vašeho života společně a tak blízko, kde vy řeknete před oltářem „ano“ své lásce, kde společně se svatebními hosty ochutnáte skvělé jídlo a rozkrojíte lahodný dort, kde protančíte nekonečný večer plný radovánek a strávíte vzácný čas s rodinou a přáteli..

..a proto že tyto romantické chvíle bohaté na kouzelné okamžiky miluji a potřebuji stále cítit víc blíž srdce, tak vím že se brzy vydám na cestu za moře poznat novou zemi, nový kraj, nový zvyk – možná právě Vás – pomoci vám zvěčnit tento jedinečný den a odevzdat úplně vše ze svého srdce pro zachycení toho vašeho svatebního příběhu fotografiemi a malým vyprávěním..

..to vše společně je ještě víc pro mne tak silné a významné, když poznávám skutečnou tvář koloběhu života a volnost naplnění osudu – dnes odpoledne jdu se svými syny ven na toulky kolem řeky a všichni tři budeme mít na krku kouzelnou krabičku se sklíčkem vepředu..

__Moc se těším na naše setkání a spolupráci na Vaší životní události.

S pozdravem

podpis

_

_