Malá proměna Caroli Blonds

Visage Change of Caroli Blonds 001

  Často s Lenkou hovoříme o spousty společných nápadech, na některých z nich už pracujeme a další se spontánně valí do neustále rostoucí řady plánů na tento rok. A právě jedno z nedávných našich tvůrčích povídání bylo o dnešní mladé slečně Karolíně. Lenka mi jí popisovala jako velmi zajímavou dívku, která by ráda okusila štěstí v modelingu a postupně se vypracovat kam až to půjde.

Netrvalo dlouho a všichni jsme našli volný prostor ve svých kalendářích k první zkušenosti Karolíny s lehkou proměnou vizáže a s focením. Domluvili jsme se, že vše zvládneme u Lenky v Přerově v jejím vizážistickém studiu, kde je příjemné denní světlo a pro takovouto fotoproměnu vyhovující místo s pohodlným zázemím.

Po příjezdu do studia jsem si hned nachystal světla, Lenka současně upravovala místo pro focení a akorát už přicházela Karolína v doprovodu maminky. Vzájemně jsme se pozdravili a s velkým nadšením se vrhli do práce.

Visage Change of Caroli Blonds 002  Karča od začátku na mne působila úplně na pohodu a tak nějak jsem cítil, že to dnes půjde naprosto perfektně. Lenka si novopečenou modelku usadila na svou židli kouzel, rozbalila všechny štětce a barvičky s průběžným povídáním co všechno bude s Karčou dělat, na co se má připravit a  vlastně, že to celé bude fajn a oba dva jí společně pomůžeme k co nejlepšímu výsledku a kdyby cokoliv potřebovala, cítila se nervózní nebo něco nevěděla či neuměla, tak nám hned řekne bez jakýchkoliv obav a rovnou vysvětlíme.

Visage Change of Caroli Blonds 004  Lenka měla v plánu jednoduchý tři zkoušky líčení s malou úpravou účesu – lehounký denní, střízlivé večerní do společnosti a nakonec zkusit probudit malinko zlobivou tygřici. Bylo naprosto exkluzívní, jak se Karča neskutečně proměňovala a nacházeli jsme v ní širokou možnost různých variací a hlavně velmi rychle se Karča zabydlela před objektivem ! Opravdu jakoby už fotila delší čas – s naprostým klidem se stavěla do role a když nám postupně prozrazovala své ukryté sympatické pohledy, bravůrně je zastavila nebo se k nim vrátila – prostě jednoduše řečeno tato slečna má v sobě přirozeně talent a to se pak tvoří o to líp..

_

..Však pojďte se mrknout na moc šikovnou mladou slečnu Karolínu a její malinkaté proměny..

Caroli Blonds - change visage 008Visage Change of Caroli Blonds 005Caroli Blonds - change visage 005

..Lenka řádila a chtěla vyzkoušet co se vše dá s Karčou vymyslet a neustále nás překvapovala..Visage Change of Caroli Blonds 007 Visage Change of Caroli Blonds 008..tááák a teď pro změnu šup do večerního líčení..  Visage Change of Caroli Blonds 009

..rychlá triáda s účesem..Visage Change of Caroli Blonds 010..a trochou legrace..Caroli Blonds - change visage 013

Caroli Blonds - change visage 017..co myslíte ? ..že jí to náramně sluší  Visage Change of Caroli Blonds 012 Visage Change of Caroli Blonds 013 Visage Change of Caroli Blonds 014..a ještě na závěr třetí změna líčení – více kontrastní pro podporu dravějšího pohledu..  Visage Change of Caroli Blonds 015 Visage Change of Caroli Blonds 017Caroli Blonds - change visage 028a ..no nakonec došlo i na vodu.. Visage Change of Caroli Blonds 019 Visage Change of Caroli Blonds 020 Visage Change of Caroli Blonds 021..právě při posledních snímcích se vrátila do studia máma Karolíny a pomohla nám tak udělat společnou fotku na památku moc příjemného dne s mladou začínající a hlavně podle mne „perspektivní modelkou“ ..Visage Change of Caroli Blonds 022Caroli Blonds - set

„..Přejeme Ti Karči hodně štěstí a jen vše dobré na tvé cestě modelingem..“

_