Křest ateliéru – focení s Bárou

..Dlouho jsem se bránil zřídit si ateliér, zvlášť jako svatební fotograf mám svůj „aťas“ všude kolem na svatbě, kde zrovna potřebuji a následně pro  nevěsty – už maminky  s miminkem jezdíme často domů..

..jenže nedávno prostě přišel dobrý tip na menší sympatický prostor a tak jsem to vzal. Sice ještě chvíli to bude trvat než bude přesně podle „mých představ a přání“, ale svému účelu už plně slouží a právě takový větší zátěžový test – jakoby křest ateliéru bylo první focení s Daliborem a jeho teamem..

  Dřív jsme měli s Katkou takovou malou hospůdku a s jedním štamgastem jsme si padli víc do oka. Stal se nám rodinným přítelem a pro mně osobně něco jako starším bráchou, zaučoval mě chytat ryby, dal mi šílenou přezdívku, kterou mě pokaždý s úsměvem zlobil a pomohl nám se spoustou věcí. S Čendou , tak se jmenoval, jsme byli pečení vaření a tím pádem jsem poznal i jeho rodinu. Vzpomínám si na Dalibora, že jako nejmladší z jeho kluků mi pomáhal, když jsem se vydal s nimi sám bez Čendy k vodě a mě vyjel na udici první candát. Kluci se mi smáli jak ten „strejda Vorel“ lítal ze strany na stranu u břehu s prohnutým prutem a netušil co má dělat.. Mám spousty pěkných  vzpomínek a jsem za ně opravdu rád.

  A jak ten čas letí, tak s Dalíka je už samostatnej mužskej co dělá svou práci s plným nasazením, velikým elánem a talentem – je moc šikovný kadeřník, hrdě taky patřím mezi jeho spokojené klienty. A jednou jak si tak sedím u něj ve studiu před zrcadlem a kolem uší mi sviští muzika dvou břitů ostrých nůžek, s Daliborem se bavíme co je nového a došla řeč i na můj ateliér.. no a hned slovo dalo slovo a už bylo dohodnutý focení. Dalík, že domluví modelku a vizážistku a Katka se nabídla, že zajistí šaty od své dobré kamarádky, která je moc šikovná švadlenka..

..Pojďte se mrknout jak jsme spolu všichni řádili..

..modelkou je dnes „poprvé před objektivem“ Bára , chvíli asi sbírala odvahu, ale v závěru byla s ní veliká legrace. Jo a musím na Báru prásknout, že je taky kadeřnice a má Kadeřnictví Bára v Hranicích, kde najdete i Dalibora.. ..vizážistka Veronika z kosmetického studia Mon amie tiše přihlížela připravená okamžitě nastoupit se svými štětci a barvičkami, aby Barču malinko rozzářila ..
..tak první účes a líčení je skoro hotovo.. ..ještě pár detailů.. ..těžká soustředěnost –  tak to má být  .. ..Katka pomáhala s oblékáním do šatů od Oksi z krejčovství Trávník v Přerově , která umí přímo vykouzlit nádherný šaty.. ..tak Báro, pojď , ukaž nám co v tobě je  .. ..jako o legrácky nouze nebylo, chvílemi ani nešlo fotit jak jsme se všichni řehnili a o to víc nám to utíkalo jako o závod.. ..šikula, že jo? ..a furt nějaký opičky  ..  ..tak a jedeéém na druhý šaty, malinko něco pozměnit, stáhnout a načančat.. ..musím říct, že Dalibor jel jak divej – tak ho vlastně znám – žádný flákání a poctivě..  ..to by nebyla Katka, aby se někam nepřichomejtla  .. ..na třetí a poslední model Veronika víc přitlačila na barvy , Dalík rozhodil účes a Bára s vidinou, že už to má brzy za sebou nabrala ještě větší úsměvy..  ..prej „neviňátko – lump to je  .. ..a na závěr jednu společnou Dalíkovy bandy.. ..bylo to příjemně strávený den s novými šikovnými přáteli, kde každý uměl zabrat a poctivě odvést své a taky i přihodit polínko do pomyslné hromádky zábavy – myslím, že se nám na na seznámenou poprvé v téhle sestavě povedlo to co jsme měli v plánu a věřím, že se znovu sejdeme a to už bude pecka..

_

„..Díky moc všem a mějte se fajn..“

s pozdravem

Katka & Jindřich 

Model: Bára – Kadeřnictví Bára

Hair: Dalibor – Kadeřnictví Bára

Makeup: Veronika – kosmetické studio Mon amie

Dress: Oksi – Krejčovství Trávník

Asistent: Katka

Foto: Marson

_

_Mo

_