Promo akce – kavárna U Mlsné Kočky

[google-translator]

 Záznam z natáčení komerčního Promo-videa v kouzelném interiéru kavárny U Mlsné Kočky, kde se  náš tým pracovně seznámil s novou kolegyní „modelkou“ Terezou K. a opět se každý mohl naplno vyjádřit ve svém výtvarném cítění. Vizáže se ujala Pavlína s exkluzivním výsledkem – během několika málo minut svými štětci a barvičkami začala proměňovat Terezu v dámu z počátku 20. století.. Její vzhled dostal šmrnc dravé kočky, dlouhé řasy a tmavé stíny spolu  hrály do noty s přírodní barvou očí, k tomu lehce podtržené tváře  a na závěr ostrá červená rtů vše jen zdůraznila v onen celek přesně podle našich představ pro tento projekt. Chvíli na to si jí vzala do parády Katka vyzbrojená  různými hřebeny, kulmou a laky.. Mezitím bylo slyšet jak už s modelkou probírá poslední úpravy šatů, ozdobných  doplňků a my s Renkem a Michalem chytali každý lákavý záběr.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AmTQa1Zyhpw&feature=share[/youtube]

Samotný výkon Terezy před objektivy byl profesionální zážitek. Vždy stačilo jen malinko naznačit a hned sama naprosto přesně reagovala, měnila výrazy nálad, pohledů, póz a emocí.

A jakmile bylo vše nachystané, spustily závěrky fotoaparátů svou salvu, blesky a světla zářily až k obrovským údivům kolemjdoucích kolem kavárny co pak zvědavě nahlíželi skrze výlohy co se to tam v uvnitř Mlsné Kočky děje.. S výslednou prací jsme moc spokojení a plní nadšení do dalšího projektu, který máme v plánu.

V zavěru chci upřímně a hrdě poděkovat celému týmu – vizážistce Pavlíně, kolegovi fotografovi Michalovi, za kameru a  střih Renkovi, Katce za styling a účes, paní Věrce za stejné nadšení pro věc poskytnutím nádherných interiérů a zázemí, ve finále Terce za supr výkon modelky.

Tak sami koukněte  jak to vše dopadlo – focení i video.

s pozdravem za Marson – photo studio

Jindřich Mařa

_

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DJGcokVWb58&feature=share[/youtube]

Děkuji za spolupráci:

Kamera, střih – René Matuška VideoHranice  * Vizáž – Pavlína Frajsová Visage & Photo  * spolupracující fotograf – Michal Frajs Visage & Photo

_