4.ročník Svatba nanečisto + móda v Přerově s Monikou Žídkovou

[google-translator]

4.roèník Svatba naneèisto + móda 9.února 2013 v Pøerovì

  Rád bych se podělil o několik postřehů z minulé soboty, kde se v Přerově na hotelu Fit konal 4.ročník moc zajímavé a podle mne i hodně zdařilé akce , na které se prezentovali různí dodavatelé služeb, výrobků důležitých ke svatebnímu dni , tak i probíhalo několik módních přehlídek.

  S celou naší partou jsme dorazili na místo už dopoledne, a tím získali prostor všechno v klidu prozkoumat, okouknout a sbírat inspirace, nasávat samotnou atmosféru. Ovšem kolem jedné hodiny po obědě se začalo hrnout davy lidí a najednou celý areál hotelu byl proměněný téměř v jeden „veliký veletrh“.. Všude byla hojnost vystavovatelů, ať už to byly nádherné práce cukrářů se svými honosnými svatebními dorty a pamlsky nebo nabídka profesionálních kosmetických služeb, nádherných svatebních šatů, kadeřnických dovedností , odborné poradenství vizážistek a nepřeberná spousta dalších možností zaměřených na velký svatební den.

  Přináším Vám pár záběrů současně s osobním doporučením zúčastnit se jakékoliv další akce organizované  „Svatebním agentem“ Kateřinou Talovou, která aspoň mým pohledem celou organizaci odvedla na profesionální úrovni.

 Na závěr musím hlavně dodat, že atmosféra této soboty byla absolutně plná dalo by se říct že i dvěma stěžejními aktéry..

Jedním z nich byla na přehlídkách role nejmladších malých modelů a modelek oblečených na míru do nádherných svatebních oblečků, kráčejících před návštěvníky s velkou hrdostí a úsměvy na všechny strany. V okamžiku, kdy vcházeli, celé obecenstvo ožívalo aplausem a radostnými úsměvy.

  A tím nejhlavnějším hostem – aktérem byla velmi charismatická, sympatická, vstřícná, profi modelka s nádhernou vizáží, žena, která je známá snad po celém světě nejen  svou krásou a dovednostmi – Monika Žídková.

s pozdravem

     Jindřich

4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_02_foto - www_marson_cz4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_03_foto - www_marson_cz4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_04_foto - www_marson_cz4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_05_foto - www_marson_cz4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_06_foto - www_marson_cz4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_07_foto - www_marson_cz4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_08_foto - www_marson_cz4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_09_foto - www_marson_cz4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_10_foto - www_marson_cz4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_11_foto - www_marson_cz4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_12_foto - www_marson_cz4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_13_foto - www_marson_cz4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_14_foto - www_marson_cz4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_15_foto - www_marson_cz4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_16_foto - www_marson_cz4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_17_foto - www_marson_cz4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_18_foto - www_marson_cz4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_19_foto - www_marson_cz4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_20_foto - www_marson_cz4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_21_foto - www_marson_cz4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_22_foto - www_marson_cz

4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_23_foto - www_marson_cz

4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_24_foto - www_marson_cz

4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_25_foto - www_marson_cz

4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_26_foto - www_marson_cz

4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_27_foto - www_marson_cz

4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_28_foto - www_marson_cz

4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_29_foto - www_marson_cz

4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_30_foto - www_marson_cz

4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_31_foto - www_marson_cz

4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_32_foto - www_marson_cz

4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_33_foto - www_marson_cz

4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_34_foto - www_marson_cz

4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_35_foto - www_marson_cz

4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_36_foto - www_marson_cz

4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_37_foto - www_marson_cz

_

.. no a tady jsme všichni společně s Monikou… ( kromě mně 🙂  )

4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_38_foto - www_marson_cz

4_rocnik Svatba nanecisto a moda s Monikou_39_foto - www_marson_cz