Google+

Koutek pro nevěsty

.. Určitě mrkněte sem :

pinterest_

_

_

_S dovolením, musím Vám upřímně doporučit navštívit tuto sociální síť Pinterest.com plnou nádherných fotek, skvělých nápadů a řady inspirací nejen pro svatbu, ale i na cokoliv co Vás napadne a zadáte si do tamního seznamu zájmů..

Nikde Vás neruší reklamy a taky statuty známých jak jsou dicinky naninky unaveninkaní..

Mám za to , že tady přispívají lidé a autoři se solidním vkusem, už jsem na „špendlíkách“ nějakou chvíli a od začátku vlastního výběru co budu následovat se nestalo, že by mi vyběhl v nabídce jakýkoliv zvláštní nebo divný obrázek – naopak pořád hledím kolik věcí a krásných fotek lidé dokáží vytvořit a sdílet.

Jediné co je potřeba je zadat svůj email a heslo nebo se přihlašovat skrze facebook, v následném nastavení účtu lze pak dále zvolit jestli chcete lajknutý obrázek sdílet automaticky na jiných sítích či nikoliv.

Přeji Vám parádní podívanou :-)

_


 

..E-booky ke stažení :

Stačí vyplnit své jméno, email a okamžitě budete přesměrováni na stránku s automatickým stažením. Současně tak budete mít přehled o novinkách, čerstvých příspěvcích ze svateb a dalších akcí.

ebook stahni 00X

Vaše údaje nikde  nepředávám – slouží výhradně pro komunikaci mezi námi. Jsem registrovaný č.00051971 u úřadu pro ochranu osobních údajů.

_

  V této první části svatební „trilogie z pohledu fotografa“.. :-) jsem se zaměřil na spousty věcí, které řešíme s Vámi při svatebních schůzkách, na veletrzích či na jiných veřejně konaných akcí se svatebním programem. Jde o nejčastější otázky a na hodně z nich má člověk řadu ověřených doporučení a odzkoušených rad.

  Například od první věci jako, kde se dá čerpat hromada nádherné inspirace,dále  jak postupovat při výběru fotografa, kde jej najít, že je dobré se více seznámit s jeho stylem práce na osobní schůzce, taktéž společné projednání časového průběhu focení vašeho svatebního dne to znamená od ranních příprav až po večerní zábavu, co je zvykem že dělá ženich, nevěsta nebo naopak svatební hosté, kde si vzájemně naplánujete jak se co nejjednodušeji nafotí, co je fajn když si nachystáte Vy a jak vám může kolikrát napomoci sám fotograf..

_