Google+

Fotoalba – Svatební kolekce

profialba-logo

 

 „..KAŽDÁ NÁDHERNÁ SVATBA SI ZASLOUŽÍ STEJNĚ TAK I NÁDHERNÉ FOTO-ALBUM. DOPŘEJTE SVÝM VZPOMÍNKÁM NÁLEŽITÝ KOMFORT A UŽIJTE SI ZNOVU EMOTIVNÍ CHVÍLE ŠTĚSTÍ A RADOSTI..“

_

   

Tip pro Vás ..

..Možnosti ve stylech a kombinacích provedení fotoalb či fotoknih od společnosti Profialba jsou opravdu velmi široké a právě z tohoto důvodu se často setkávám na schůzce s novomanželi s žádostí o osobní doporučení a radu „které zvolit a proč“..

  To nás společně přivedlo na myšlenku sestavit dva svatební sety v designu White Lady a Black Star z nejvíce žádaných typů spokojenými zákazníky. Nevěsta s ženichem mají většinou zájem o album postavené spíše ve stylu „PR“ snímků jejich svatebního dne – ranní přípravy nevěsty, svatební obřad, novomanželské portréty a pro co nejlepší svatební vzpomínku je oblíbená velikost fotoalba s tvrdými stranami 30x30cm, kde po otevření dvojstrany alba se Vám naskytne velkolepá podívaná nad rozměrnou fotografii na hranici už samotného obrazu..

Rodiče naopak vyhledávají více záběrů ze společného focení rodinných příbuzných a celkově všech svatebních hostů v průběhu oslav – proto k jejich obsahu fotoalba přistupuji více cíleně tímto směrem a vyžaduji vzájemnou konzultaci s Vámi.

..Zda se následně necháte vést přesně podle skladby doporučených setů nebo je „společně ještě doladíme na míru“ je jen na Vašem přání..

_

Svatební set  White Lady – Classic

  • 1ks – Fotoalbum pro nevěstu a ženicha 30x30cm – 10 stran, vysoce odolný papír 800g
  • 2ks – Fotokniha pro rodiče novomanželů 20x30cm – 20 stran, měkčí (velmi kvalitní) papír 300g
  • 1ks – kazeta na paměťové médium + usb / dvd

set white lady (2)

_

Svatební set  Black Star – Luxury

  • 1ks – Fotoalbum pro nevěstu a ženicha 30x30cm – 10 stran, vysoce odolný papír 800g
  • 2ks – Fotoalbum pro rodiče novomanželů 20x20cm – 10 stran, vysoce odolný papír 800g
  • 1ks – kazeta na paměťové médium + usb / dvd

set black star (2)

_

_

_